Відділ освіти Корсунь-Шевченківської Районної Державної Адміністрації

Районний конкурс читців «Барви рідної мови»

30 березня в актовій залі РЦДЮТ відбувся щорічний районний конкурс читців «Барви рідної мови»,  присвячений пам’яті великого генія українського народу – Т.Г.Шевченка.

  39 учасників із 14  навчальних закладів освіти Корсунщини декламували поезії у 4 номінаціях : «Нас єднає Тарасове слово», «З Україною в серці», «Перлини лірики», «Поетичне Надросся».

 

Учасників оцінювали члени журі: В.О.Метелиця, письменник рідного краю, В.С.Кузьміна, голова РК Профспілки, С.В.Давиденко, в.о.завідувача райметодкабінету,  О.А.Лисенко, методист РЦДЮТ.

 

 

За результатами оцінювання конкурсантів нагороджено дипломами та подяками.

У номінації «Нас єднає Тарасове слово»

І місце –  Чепурна Катерина, уч. 10 класу ліцею,

ІІ місце – Ухань Анна, уч.11 класу, та

                  Кравець Вероніка, уч.9 класу ЗОШ №1,

ІІІ місце – Альошин Владислав, уч.7 класу Квітчанського НВК,

                   Панченко Ольга, уч.9 класу Квітчанського НВК,

                   Дегтерьова Яна, уч.11 класу ЗСШ №5,

                   Авдотьєва Ольга, уч.11 класу Селищенського НВК,

                   Коваленко Наталія, уч.9 класу Селищенського НВК.

Подяки –  Резніченко Ігор та Прядко Тетяна, учні Сухинівського НВК.

У номінації «З Україною в серці»

ІІ місце –  Левченко Яна, уч.8 класу Гарбузинського НВК,

ІІІ місце – Столова Єлизавета, уч.5 класу ЗСШ №5,

                    Буценко Яна, уч.8 класу Черепинського НВК,

                    Поковба Яна, уч.9 класу Зарічанського НВК.

У номінації «Перлини лірики»

І місце –  група учнів 11 класу гімназії,

ІІ місце –  Пінькас Яна, уч.11 класу ЗСШ №5,

                   Радченко Яна,уч.10 класу ліцею,

ІІІ місце – Мельник Вікторія, уч. 8 класу ЗОШ №2,

                   Слюсаренко Анастасія, уч. 6 класу Зарічанського НВК,

                   Кравчук Тетяна, уч.6 класу ЗОШ №2,

                   Дробот Каріна, уч.7 класу ЗОШ №1,

                   Мирошник Юлія, уч.10 класу

                   та Решетняк Діана, уч. 8 класу Гарбузинського НВК.

Подяки – Стрикаль Олександр, уч.9 класу Моринського НВК,

Красюк Дмитро, уч.5 класу ЗОШ №5.

У номінації «Поетичне Надросся»

І місце –  Миколенко Ігор, уч.8 класу, вихованець гуртка «Гарячі      

                  серця» РЦДЮТ,

ІІ місце – Луценко Ангеліна та

                  Коркуленко Сергій, учні 10 класу гімназії,

                  Янковий Олег, уч.10 класу ЗОШ №2,

ІІІ місце – Степаненко Юрій, уч.10 класу Моринського НВК,

                    Нешко Інна, уч.6 класу Завадівського НВК.

Подяка за власну поезію – Коваленко Анна, уч. 8 класу ліцею.

Володимир Олександрович Метелиця вручив нагороди учасникам конкурсу та подякував за любов до українського слова.

  

 

 

 

 

 

 

 

 




« повернутися до списку новин