Відділ освіти
Корсунь-Шевченківської
районної державної адміністрації

Районний конкурс «На кращу годівничку»

  З ініціативи Корсунь-Шевченківської районної громадської організації ВЕЛ,  дитячої організації «Екологічна варта»,  районного центру дитячої та юнацької  творчості, у лютому-березні відбувся районний конкурс «На кращу годівничку».

У конкурсі взяли участь учні 22 закладів освіти міста, району, Стеблівської та Набутівської ОТГ.  Учасниками було виготовлено біля 90-та  різнопланових годівничок  зі  смаколиками для наших пернатих друзів.

66  учнів-переможців конкурсу нагороджено  дипломами та солодкими подарунками на урочистих шкільних лінійках.

Учні-переможці Корсунь-Шевченківського району:

І місце

 Биченко  Мирон, Леонтович Богдан, учні 1-Б кл. та Соколова Мілена, учениця 4 класу Корсунь-Шевченківської гімназії;

Куришко Артем, Логодзінський Євген, учні 5-Б класу, Драченко Іван, учень 2-В класу ЗОШ №1;

Моргун Вероніка, учениця 2-А класу ЗОШ №2;

Буценко Яна та Кришун Наталія, учениці 8 класу Черепинського НВК;

КілашенкоОлексій (2 кл.) Сидорова  Анастасія (3 кл.) Селищанського  НВК;

Пакаяйкін Сергій, учень 4 класу Квітчанського НВК;

Мороз Богдан ,Степаненко Юрій, учні 10 класу Моринського НВК;

Милокостенко Артем, Пилипенко Каріна, учні 4 класу Сухинівського НВК;

Данилюк Вадим, гурток «Юні друзі природи» РЦДЮТ.

ІІ місце

Сокол Роман, учень 6 класу, Шевченко Артем, учень 4-А класу ЗОШ №5;

Коновалюк Артем, учень 5-А класу, Михайлюк Вадим, учень 1-А класу, Костенко Дарина, учениця 5-Б класу, Ковтун Поліна, учениця 5-А класу ЗОШ №5;

Лисенко Микола та Міхеєв Михайло, учні 5 класу Моринського НВК;

Свиридюк Антон, учень 5 класу Квітчанського НВК;

Денис Володимир, Цилюрик Артем, Мельник Ангеліна, Баб’як Ілля, гурток «Юні друзі природи» РЦДЮТ.

ІІІ місце

Величко Крістіна, учениця 2 класу, Манагарова Адріана, учениця 6 класу ЗОШ №5;

Поковба Володимир, учень 7-В класу, Романюк Вадим, учень 6-А класу, Куропатов Андрій, учень 6-Б класу, Ляшенко Максим, учень 5-Б класу ЗОШ №1;

Зурабішвілі Анна, учениця Зарічанського НВК;

Шматкова Діана, учениця 7 класу Квітчанського НВК;

Нешко Інна, Мельник Вероніка, Христенко Богдан, учні 6 класу, Кубар Ростислав, Деревянко  Роман, учні 9 класу, Яценко Аріна, Шокот Владислав та Самсоненко Анна, учні 4 класу Завадівського НВК;

Левченко Яна, учениця 8 класу, Грозний Богдан, Шапран Олег, учні 6 класу ГарбузинськогоНВК;

Стрига Сергій та Резніченко Ігор, учні 11 класу Сухинівського НВК;

Іванова Марія та Лисенко Мирослав, гурток «Юні друзі природи» РЦДЮТ,

Дрозд Віталіна, Антоненко Поліна, Тищенко Діана, вокальний ансамбль «Капітошки» РЦДЮТ.

 

 

 

 



« повернутися до списку новин