Відділ освіти
Корсунь-Шевченківської
районної державної адміністрації

Районний етап обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини – 2018»

29 березня в актовій залі РЦДЮТ відбувся ґала-концерт районного етапу обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини – 2018».

До уваги присутніх було представлено номери учнів-переможців відбіркового туру конкурсу:

 

 

Назва номера

Виконавець

Навчальний заклад

Керівник

1

Танець «Вогонь творчості»

Зразковий танцювальний колектив «Фієста»

Корсунь-Шевченківський РЦДЮТ

Ж.С.Лисенко

2

Пісня «Веснянка»

Фесенко Сніжана

Корсунь-Шевченківська ЗОШ №1

Т.В.Шкребтій

3

Пісня  «А ми дівчата з України»

Дует Мартинова Анастасія, Мартинова Валерія

Квітчанський НВК

В.В.Косенко

4

Інструментальна композиція «Український борщ»

Ансамбль «Веселі ложкарі»

Гарбузинський НВК

О.І.Середа

5

Пісня «Я малюю світ»

Бобенко Діана

Корсунь-Шевченківська гімназія

Т.В.Шкребтій

6

Танець «Загадкова Іспанія»

Школа східного танцю «Лілея»

Корсунь-Шевченківський РЦДЮТ

В.Є.Кириченко

7

Пісня «Моя мама»

Лучнікова Єлизавета

Селищенський НВК

О.А.Супрун

8

Пісня «Будем, браття»

Ансамбль «Юність Корсунщини»

Корсунь-Шевченківська ЗОШ №1

Т.В.Шкребтій

9

Пісня  «Дівчинка русява»

Тріо «Грайлики»

Корсунь-Шевченківська ЗОШ №2

І.В.Панасюк

10

Танець «Міньйони»

Зразкова студія «Чарівний ліхтарик»

Корсунь-Шевченківський РЦДЮТ

В.А.Любко,

В.А.Кравченко

11

Пісня «Квітка-душа»

Антоненко Поліна

Корсунь-Шевченківський РЦДЮТ

Т.В.Стахурська

12

Пісня  «Бабусина вишиванка»

Ансамбль «Чомучки»

Корсунь-Шевченківська ЗСШ №5

І.В.Панасюк

13

Пісня «Про маму»

Ансамбль «Мрія»

Корсунь-Шевченківська ЗОШ №2

І.В.Панасюк

14

Пісня «Дякую, мамо»

Савченко Дарія

Корсунь-Шевченківський РЦДЮТ

Т.В.Стахурська

15

Танець «Танго»

Танцювальний клуб «Роял Денс»

Корсунь-Шевченківський РЦДЮТ

В.А.Любко

16

Пісня «Хто, як не ти»

Шкребтієнко Валерія

Корсунь-Шевченківська ЗСШ №5

І.В.Панасюк

17

Інструментальна композиція «Е.Т.»

(2 скрипки)

Дует Байкініч Денис, Байкініч Ілля

Корсунь-Шевченківський ліцей

 

18

Пісня «Налетіли журавлі», акапельно

Мурженко Каріна

Корсунь-Шевченківський РЦДЮТ

Т.О.Вінглевська

19

Пісня «Ой, літає соколонька», акапельно

Покатілова Анна

Корсунь-Шевченківська гімназія

Н.В.Покатілова

20

Пісня «Ой, виходьте, дівчата», акапельно

Вокальний ансамбль

Корсунь-Шевченківський РЦДЮТ

Т.О.Вінглевська

21

Пісня «Зелений гай»

Зуєнко Вероніка

Корсунь-Шевченківський РЦДЮТ

В.О.Гринюк

22

Танець «Полум’я»

Школа східного танцю «Лілея»

Корсунь-Шевченківський РЦДЮТ

В.Є.Кириченко

23

Пісня «Не будь байдужим»

Ансамбль «Барви Корсуня»

Корсунь-Шевченківський РЦДЮТ

В.О.Гринюк



« повернутися до списку новин