Відділ освіти Корсунь-Шевченківської Районної Державної Адміністрації

Новорічні "Зірки Надросся"

29 грудня в актовій залі РЦДЮТ відбулась святкова програма «Новорічні зірки Надросся», в ході якої юні таланти Корсунщини переглянули театралізовану виставу «Жив був Пес» та взяли участь у ґала-концерті. Переможців конкурсу «Зірки Надросся» нагороджено на святі грамотами. А кращі з кращих отримали головний приз конкурсу – Гран-прі:

у номінації «Солісти-вокалісти» - Владислав Макаревич, учень Стеблівської ЗОШ, керівник Т.В.Шкребтій,

у номінації «Танцювальне мистецтво» - колектив «Роял-денс» РЦДЮТ, керівник В.А.Любко, та зразковий танцювальний колектив «Фієста», керівник Ж.С.Лисенко.

 

 

 

 

 

 

 

 

Вітаємо наших зірочок з черговими перемогами та святами!

 

 

 

 

 

ПЕРЕМОЖЦІ

районного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Зірки Надросся-2017»

 

                                                 Вікова категорія 4-6 років (дошкільна):

Місце

Солісти-вокалісти

Навчальний заклад

Назва номера

Керівник

І

Омелечко Єва

РЦДЮТ

«Кошеня»

Г.Г.Базарна

                                                                

                                                         Вікова категорія 6-9 років:

Місце

Солісти-вокалісти

Навчальний заклад

Назва номера

Керівник

І

Антоненко Поліна

РЦДЮТ

«Квітка-душа»

Т.В.Стахурська

ІІ

Кисельов Олексій

ЗСШ №5

«У всіх дівчат закоханий»

І.В.Панасюк

ІІ

Зуєнко Вероніка

РЦДЮТ

«За вікном»

В.О.Гринюк

ІІ

Карлаш Яна

ЗСШ №5

«Сопілочка»

І.В.Панасюк

ІІІ

  Зуєнко Вероніка

ЗОШ №1

«Небо»

Т.В.Шкребтій

 

Вокальні ансамблі

 

 

 

ІІ

 «Капітошки»

РЦДЮТ

«Співанка»

Т.В.Стахурська

ІІ

Студія «Барви Корсуня»

РЦДЮТ

«Скільки треба сонця»

В.О.Гринюк

ІІІ

«Веселі промінчики»

Гімназія

«Олівці-малювці»

Н.В.Покатілова

ІІІ

«Козачата»

РЦДЮТ

«Маленькі козачата»

Т.В.Стахурська

ІІІ

«Дзвіночки»

Шендерівський НВК

«Олівці-малювці»

В.П.Гурець

 

Солісти-інструменталісти

 

 

ІІІ

Новохацька Маргарита

Гарбузинський НВК

«Курчата». Фортепіано

А.Б.Іваненко

 

Хореографія

 

 

 

ІІ

Копил Вікторія

РЦДЮТ

«Ніжність моря»

В.Є.Кириченко

ІІІ

Луценко Юлія

РЦДЮТ

«Сяйво сходу»

В.Є.Кириченко

Вікова категорія 10-13 років:

Місце

Солісти-вокалісти

Навчальний заклад

Назва номера

Керівник

І

Макаревич Владислав

Стеблівська ЗОШ

«Козацька слава»

Т.В.Шкребтій

І

Твердохліб Анастасія

Стеблівська ЗОШ

«Дарую вам пісню»

Т.В.Шкребтій

І

Шкребтієнко Валерія

РЦДЮТ

«Пісня на добро»

В.О.Гринюк

І

Мурженко Каріна

РЦДЮТ

«Я бажаю»

Т.О.Вінглевська

І

Дробот Каріна

РЦДЮТ

«Відлітай»

Т.В.Стахурська

І

Тепленко Римма

РЦДЮТ

«Серце плакало»

В.О.Гринюк

ІІ

Шкребтієнко Валерія

ЗСШ №5

«Весна»

І.В.Панасюк

ІІ

Тимошенко Марія

Селищенський НВК

«Моя земля»

О.А.Супрун

ІІ

Лисенко Аліна

ЗОШ №2

«Дитинства не втрачай»

І.В.Панасюк

ІІІ

Закрасняна Вероніка

Деренківецький НВК

«Пісня проУкраїну»

Г.В.Гонтар

ІІІ

Проценко Ольга

Селищенський НВК

«А треба жити»

Т.В.Шкребтій

ІІІ

Шапран Анастасія

ЗОШ №1

«Я так хочу весни»

Т.В.Шкребтій

 

Вокальні дуети

 

 

 

ІІ

Мартинова Анастасія і Мартинова Валерія

Квітчанський НВК

«Батьки мої»

В.В.Косенко

ІІІ

Бараненко Каріна і  Вівчарук Анна

Авторська школа

«Україна – це я»

С.В.Якубенко

ІІІ

«Мальви»

РЦДЮТ

«Мама-Марія»

В.О.Гринюк

 

Вокальні ансамблі

 

 

 

ІІ

«До-мі-соль»

РЦДЮТ

«Полюби свою країну»

Т.В.Стахурська

ІІ

«Юність Корсунщини»

ЗОШ №1

«Будем, браття»

Т.В.Шкребтій

 

Соліст-інструмент.

 

 

 

ІІ

Романенко Анна

Деренківецький НВК

«Мелодичний етюд». Фортепіано

С.А.Курінна

 

Хореографія

 

 

 

І

Балинець Віталіна

РЦДЮТ

«Чарівність»

В.Є.Кириченко

Вікова категорія 14-17 років:

Місце

Солісти-вокалісти

Навчальний заклад

Назва номера

Керівник

І

Кудла Людмила

Нетеребський НВК

«А долиною туман»

Г.В.Гонтар

ІІ

Семененко Юлія

РЦДЮТ

«Не сумуй»

В.О.Гринюк

ІІ

Касяненко Антон

ЗОШ №1

«Добрий ранок, Україно»

Т.В.Шкребтій

ІІІ

Савченко Анна

Драбівський НВК

«Пісня про Україну»

І.А.Темченко

 

Вокальні ансамблі

 

 

 

ІІІ

Вокальне тріо

ЗСШ №5

«У пісні два крила»

І.В.Панасюк

 

Соліст-інструмент.

 

 

 

ІІ

Середа Юлія

Ліцей

«Біля новорічної ялинки», акордеон

О.М.

Гладишенко

 

Хореографія

 

 

 

І

Соло-дует Сердюк Віталій  і Євтушенко Вероніка

РЦДЮТ

«Муза кохання»

В.А.Любко

Змішана вікова категорія:

Місце

Вокальні ансамблі

Навчальний заклад

Назва номера

Керівник

І

Студія «Барви Корсуня» (10-16р.)

РЦДЮТ

«Діти за мир в усьому світі»

В.О.Гринюк

І

Студія «Барви Корсуня» (11-16р.)

РЦДЮТ

«Десь по світу»

В.О.Гринюк

І

«Дзвіночок» (8-10р.)

Гарбузинський НВК

«Весела сопілочка»

О.І.Середа

ІІ

«Усмішка» (13-15р.)

Шендерівський НВК

«Дитинство не втрачай»

В.П.Гурець

ІІ

Студія «Барви Корсуня» (11-16р.)

РЦДЮТ

«Не будь байдужим»

В.О.Гринюк

 

Інструментальний колектив

 

 

 

І

«Веселі ложкарі»

(8-10р.)

Гарбузинський НВК

«Гопак»

О.І.Середа

 

Хореографія

 

 

 

І

Зразковий танц. колектив «Фієста» (8-18р.)

РЦДЮТ

«Самба»

Ж.С.Лисенко

І

Танцклуб «Роял Денс» (13-16р.)

РЦДЮТ

«Невинні серця»

В.А.Любко

І

Школа східного танцю «Лілея» (7-14р.)

РЦДЮТ

«Маска»,

«Танцююча сакура»

В.Є.Кириченко

ІІ

Школа східного танцю «Лілея» (7-10р.)

РЦДЮТ

«Арам-зам-зам»

В.Є.Кириченко

ІІ

Школа східного танцю «Лілея» (7-14р.)

РЦДЮТ

«Розбійниці»

В.Є.Кириченко

 

 



« повернутися до списку новин