Відділ освіти Корсунь-Шевченківської Районної Державної Адміністрації

Новини

ІІ Міжнародна науково-практична конференція у Празі

Дата створення: 13:10 29.11.2017

З 21 по 24 листопада у Празі відбулась ІІ Міжнародна науково-практична конференція      «Проблеми і перспективи розвитку європейської освіти», в рамках якої проведено пленарні та секційні засідання. В роботі конференції взяла участь учитель української мови та літератури Корсунь-Шевченківської гімназії Ірина Григорівна Ведмідь, яка виступила з доповіддю на тему «Інновації у сучасній українській школі» у секції «Інноваційні методи та технології в освіті» (методи викладання, педагогічні технології, інновації в освіті, кроскультурні комунікації). Матеріали доповіді розміщені у збірці «Матеріали конференції» англійською мовою.

Спортивні новини

Дата створення: 12:13 29.11.2017

З 22 по 26 листопада 2017 року вихованці Корсунь-Шевченківської дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь у Чемпіонаті України серед вихованців ДЮСШ з пауерліфтингу, який проходив у місті Коломия Івано-Франківської області. Юні спортсмени привезли ІІІ командне місце,а також індивідуальні перемоги:

Конкурс Т.Г.Шевченка

Дата створення: 12:40 27.11.2017

        Із метою піднесення престижу української мови та літератури у молодого покоління,     підвищення рівня загальної мовної культури, виховання в учнівської молоді почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря  25 листопада 2017 року в комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся ІІІ етап VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Традиційно захід зібрав творчо обдаровану молодь, шанувальників Кобзаревого слова і традицій свого народу – 77 учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів області.

Конкурс

Дата створення: 22:40 24.11.2017

      Завершився районний етап обласного конкурсу "Світ моїх прав". У номінації   "Кращий малюнок" на тему "Права та обов'язки очима дітей" взяли участь: Віта     Семененко, Анна Шевченко та Вероніка Кравець, учениці 9-В класу ЗОШ №1, Ірина   Матвієнко та Владислав Довченко, учні 9 класу Моринського НВК.