Відділ освіти, молоді та спорту Корсунь-Шевченківської міської ради

ФЕСТИВАЛЬ "ПОКРОВСЬКЕ КОЛО"

З 12 по 14 жовтня в навчальних закладах Корсунщини відбулись заходи з нагоди відзначення Дня захисника України. Так класні керівники ЗОШ №1 Д.В.Антонов та Л.В.Побоченко провели виховну годину біля козацької могили на алеї Слави.

А у районному будинку культури 12 жовтня розпочався 4 мистецький фестиваль «Покровське коло», у рамках якого команди навчальних закладів змагались у військово-патріотичних «Козацьких іграх – 2017».

На урочистостях 14 жовтня команди нагороджено: Дипломом за І місце - команду «Козацькі ятагани»» ЗОШ №5,
Дипломом за ІІ місце – команди «Захисники» ліцею та «Орли» Квітчанського НВК;
Дипломом за ІІІ місце - «Завзяті козаки» ЗОШ №2,
Дипломом за активну участь нагороджено команди «Гайдамаки» ЗОШ №1 та «Добродари» гімназії.

13 жовтня у рамках фестивалю школярі змагались у конкурсі «Модне коло» у номінаціях «Боді-арт», «Українська зачіска» та «Дефіле».

У «Дефіле» взяли участь Жанна Чередніченко (ЗОШ №2), Софія Калівошко (ліцей), Юлія Піштова (ЗОШ №5), Анна Косенко (РЦДЮТ), Марія Циганенко (гімназія).

В «Українській зачісці» - Жанна Чередніченко(ЗОШ№2), Анастасія Костенко (ЗОШ №5), Наталія Левандовська (гімназія), Анастасія Вовчанівська (ліцей), Юлія Семененко (РЦДЮТ), Віта Семененко (ЗОШ №1).

У «Боді-арт» - Яна Дегтерьова (ЗОШ №5), Віталій Сердюк (ліцей), Юлія Семененко (РЦДЮТ), Діана Щербина (ліцей), Крістіна Кульчановська (гімназія), Віта Семененко (ЗОШ №1).

Гран-прі у «Модне коло» виборола Юлія Піштова (ЗОШ№5),

  • І місце – Анна Косенко, Жанна Чередніченко, Яна Дегтерьова.
  • ІІ місце – Діана Щербина, Наталія Левандовська,Жанна Чередніченко.
  • ІІІ місце – Анастасія Вовчанівська, Юлія Семененко.

Віталій Сердюк отримав Диплом за активну участь.

Дякуємо вчителям Захисту Вітчизни, адміністраціям навчальних закладів та учням за участь у фестивалі.« повернутися до списку подій