Відділ освіти, молоді та спорту Корсунь-Шевченківської міської ради

Діти і мир

Діти і мир

   27 лютого у художній галереї Заповідника відбулася церемонія нагородження учасників і переможців виставки-конкурсу дитячих творів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. У виставці «Діти і мир», що проводилась у рамках конкурсного арт-проекту для обдарованих дітей «Майбутнє Корсунщини», взяло участь 68 дітей гуртків Районного центру дитячої та юнацької творчості та  учнів художнього відділення Корсунь-Шевченківської школи мистецтв ім. К.Г.Стеценка, а також було представлено дві колективні роботи.  Твори експонувались із 29 грудня 2017 року по 1 лютого 2018 року. Участь у голосуванні анкетами взяли 122 відвідувачі художньої галереї, найбільше – з м. Корсуня-Шевченківського, а також проводилося голосування серед користувачів Facebook.

Усі учасники виставки-конкурсу були відзначені грамотами Заповідника та подарунками.

 Гран-Прі отримала Аліна Софієнко,  вихованка гуртка «Фантазія», за аплікацію «Я тебе дочекаюсь», котра виготовлена з тканини і шкіри.

 І місце, за версією користувачів Facebook, отримала Віка Малишко, вихованка гуртка «Умілі рученята», за картину, виконану в техніці пластилінової пластики, «Ні війні, буде мир на землі».

 І місце – вихованка гуртка «Веселка» Віта Семененко  за аплікацію «Подих літа», виготовлену з тканини, лози і морських камінців.

 ІІ місце – вихованка гуртка «Фантазія» Софія Липка за роботу «Діти за мир», виготовлену з ниток, паперу, тканини.

Дякуємо учасникам та керівникам гуртків за участь у виставці та запрошуємо до наступної  виставки-конкурсу до Дня святого Миколая.

 

С.В. Костенко, кандидат історичних наук, завідувач художньої галереї

    « повернутися до списку подій