Відділ освіти, молоді та спорту Корсунь-Шевченківської міської ради

Новини

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з біології та інформатики

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

        9 клас

ІІІ місце – Ткач Артем, учень Гарбузинського НВК (вчителька Стрілець Т.І.).

10 клас

ІІІ місце – Грищенко Анастасія, учениця ЗОШ № 1 (вчителька Бондар В.В.);

11 клас

І місце – Нех Антон, учень ЗСШ № 5 (вчитель Лавренчук Л.В.);

ІІ місце – Швецова Анна, учениця ЗОШ № 1 (вчителька Радченко О.В.);

ІІІ місце – Гончар Тетяна, учениця ліцею (вчителька Саєнко Н.В.)

                  Вовкотруб Вероніка, учениця ліцею (вчителька Саєнко Н.В.)

 

                                                                                            Голова оргкомітету

                                                                                        Світлана ДАВИДЕНКО    

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з   інформатики                                                                                                                                 

9 клас

ІІІ місце – Римаренко Роман, учень гімназії (вчителька Носаченко І.М.);

11 клас

І місце – Оборін Михайло, учень ліцею (вчитель Шершнєв В.В.);

ІІ місце – Лисенко Олександр, учень гімназії (вчителька Носаченко І.М.).

 

                                                                                            Голова оргкомітету

                                                                                        Вадим ПАСНИЦЬКИЙ 

 

Вітаємо переможців ІІ етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

11 клас

    І місце  -      Решетняк Юлія,  вчитель  Цимбалюк В.В.

     10 клас

  ІІІ місце -     Грищенко  Анастасія,  вчителька Бондаренко Т.Л.

    9 клас

 І місце     -      Покатілова  Анна, вчителька  Ведмідь І.Г.

 8 клас

          ІІІ місце -       Заболотня   Дарія,  вчителька Щербина Л.І.

                         Вітаємо переможців, дякуємо  педагогам !

                                                                                                                                  Голова оргкомітету                   Ольга ШКРЕБТІЙ

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики !!!

                                                            8 клас

І місце –   Бондаренко Дар’я, учениця ліцею  (вчитель Вірченко О.Ю.);

                  Брус Роман, учень гімназії (вчителька Носаченко І.М.);

ІІ місце –  Гаркуша Іван, учень ліцею (вчитель Вірченко О.Ю.);

ІІІ місце – Стріленко Діана, учениця ЗСШ № 5 (вчителька Деркач С.П.);

                   Вовченко Артур, учень гімназії (вчителька Носаченко І.М.).

                                                             9 клас

І місце – Кушенко Інна, учениця ліцею (вчителька Ткаченко В.Д.);

ІІ місце – Прядченко Дмитро, учень ЗОШ № 1 (вчитель Антонов Д.В.);

ІІІ місце – Семененко Микола, ЗСШ № 5 (вчителька Деркач С.П.).

10 клас

І місце – Зубко Максим, учень ліцею (вчитель Вірченко О.Ю.);

ІІ місце – Сокол Роман, учень ліцею (вчитель Вірченко О.Ю.);

ІІІ місце – Киливник Олександра, учениця ліцею (вчитель Вірченко О.Ю.);

 

11 клас

ІІ місце – Оборін Михайло, учень ліцею (вчителька Ткаченко В.Д.);

                 Гедз Ярослав, учень гімназії (вчителька Носаченко І.М.);

ІІІ місце – Чаленко Поліна, учениця ліцею (вчителька Ткаченко В.Д.)

                                                                                            Голова оргкомітету

                                                                                        Світлана ДАВИДЕНКО   

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії !!!

                                                                      8 клас     

І місце – Вовченко Артур, учень гімназії,  (вчителька РезніченкоЛ.І.);

ІІ -  Малега Тамара, учениця ЗОШ №1, (  вчителька Бондар В.В.);

        Гончарук  Кіріл, учень гімназії, (вчителька Резніченко Л.І.).

                                                                     9 клас

І місце – Михайлюк Олександра, учениця Гарбузинського НВК,

               (вчителька  Кузка О.А.);

ІІІ – Кушенко Інна, учениця Корсунь-Шевченківського ліцею,

        (вчителька   Бондар В.В.);

         Матвєєва Анастасія, учениця  Гарбузинського НВК,

         (вчителька Кузка О.А.);

 

                                                                      10 клас

ІІІ місцеІваненко Ростислав, учень Корсунь-Шевченківського ліцею,

                    (вчителька Бондар В.В.).

                                                                  11 клас

ІІІ місце – Гедза Ярослав, учень гімназії, (вчителька Резніченко Л.І.);

                   Бондар Єва-Марія, учениця ЗОШ № 2, (вчитель Кошелюк В.А.);

                   Паливода Олександр, Мелешко Аліна , учні ЗСШ № 5,

                    (вчителька Макаревич Г.Ю.).

                                

                     Голова оргкомітету         Ольга ШКРЕБТІЙ

 

 

 

Про проведення учнівських олімпіад

Шановні колеги!

 

       Відповідно до наказів Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 10.09.2021 № 119 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2021-2022 навчальному році», відділу освіти, молоді та спорту Корсунь-Шевченківської міської ради від 18.10.2021 № 197 «Про проведення І-ІІ етапів проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2021-2022 навчальному році» з 06.11.2021 по 18.12.2021 будуть проводитися учнівські олімпіади з навчальних дисциплін відповідно до графіка, що додається.

       Разом з тим 13 листопада відбудеться ІІ етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка (наказ відділу освіти, молоді та спорту від 20.10.2021 № 198), а 20 листопада – ІІ етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (наказ відділу освіти, молоді та спорту від 02.11.2021 № 214) на базі ЗОШ № 1.

       Оскільки наш регіон перебуває, на даний час, у «помаранчевій»  зоні ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів та вище зазначених конкурсів проводяться в очній формі.

       При проведенні учнівських предметних олімпіад, конкурсів оргкомітет передбачить дотримання вимог протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 та рекомендацій відповідно до зони, зокрема, кількості учасників у класній кімнаті та відстані між ними.

       Учасники олімпіад повинні мати при собі засоби індивідуального захисту: респіратор або маску, антисептичний засіб.  Вчителі, які направляють учасника на олімпіаду, конкурс повинні проконтролювати стан його здоров’я.  У випадку, коли учасник має симптоми грипу та ГРВІ, відмінити його участь у даних заходах.

       З метою запобіганню поширення коронавірусної хвороби (СОVID-19),  радимо заступникам директорів з навчально-виховної роботи поінформувати  учителів, учнів, батьків щодо дотримання протиепідеміологічних заходів.

       Допуск учителів (окрім членів журі, які пройшли вакцинацію), батьків або супроводжуючих осіб учнів, які є учасниками предметних олімпіад, конкурсів, до закладу освіти, де проводяться змагання, можливий за наявності засобів індивідуального захисту і лише на період супроводу до аудиторії.

       Присутність учителів, батьків під час проведення олімпіад, конкурсів у коридорах забороняється.

       Просимо керівників закладів загальної середньої освіти забезпечити класними кімнатами для проведення олімпіад, конкурсів та роботи журі.

       Члени журі здійснюють перевірку олімпіадних робіт учасників ІІ етапу, конкурсів в день виконання завдання з дотриманням протиепідеміологічних заходів.

        За умови перебування нашого регіону в червоній зоні олімпіади, конкурси можуть проводитися дистанційно.

 

 

 

 

Семінар учителів історії  з теми «Злочини проти людяності: особливості викладання історії Голокосту в шкільному курсі».

22 жовтня  в ЦДМТ відбувся семінар вчителів історії «Злочини проти людяності:особливості викладання історії Голокосту в шкільному курсі».

      Про трагічні події 1941 року, звірства фашизму  щодо планомірного  знищення цивільного населення єврейської національності на Корсунщині    розповіла    Колєснікова  Клавдія Ісаківна, журналіст , директор   регіонального музею єврейської історії. Цікавий краєзнавчий матеріал,  спогади очевидців з презентацією, фотографіями , уривками відеофільмів     допоможуть    педагогам у проведенні  уроків, позакласних заходів.

     Учителі  обговорили причини й наслідки  цієї жахливої трагедії, обмінялися досвідом викладання історії Голокосту.

    На семінарі розглянуто питання підготовки до ЗНО -2022 учнів 11 класу, обговорено результати  за  2021 рік, визначено типові  завдання, на які необхідно звернути більше уваги вчителю та учню. (Кобернік Л.В., вчителька історії гімназії).

 

   Про основні аспекти викладання суспільствознавчих дисциплін, нормативно-правові документи вчителя проінформувала методист Шкребтій О.А.

      Дякуємо  Фурсі Т.П., директору ЦДМТ , за сприяння у проведенні семінару та надання належних умов.