Відділ освіти
Корсунь-Шевченківської
районної державної адміністрації

Конкурс-фестиваль «Шевченкові вершини»

6 березня 2018 року в Корсунь-Шевченківському районному будинку культури відбувся Гала-концерт районного культурно-мистецького конкурсу-фестивалю вокального, образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтв та художнього слова «Шевченкові вершини»,  присвячений річниці від дня народження Тараса Шевченка та 100 – річчю подій Української революції 1917 -1921 років.

Конкурс проводився у 4 номінаціях: «Художнє читання», «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво », «Вокальне мистецтво».

 За підсумками журі в номінації «Образотворче та декоративно – ужиткове мистецтво» переможцями стали:

У II-й віковій категорії (10-12 років )

Кирилюк Марія -1 місце (Корсунь-Шевченківський центр дитячої та юнацької творчості);

У III-й віковій категорії ( 13-15 років):

Бодненко Катерина -1 місце (Квітчанський НВК);

В Номінації «Художнє читання » переможцями стали:

І вікова категорія (7 – 9 років):

Бондаренко Дар’я - 1 місце (Корсунь - Шевченківський центр дитячої та юнацької творчості );

Мороз Даниїл - 2 місце (Корсунь-Шевченівська школа ЗОШ № 1);

Єрещенко Ренат -3-місце (Корсунь-Шевченківський центр дитячої та юнацької творчості ).

II вікова категорія (10 – 12 років):

Маляренко Алла - 1 місце (Корсунь-Шевченківський центр дитячої та юнацької творчості );

Альошин Владислав - 2 місце (Квітчанський НВК);

Кириленко Анна - 3-місце (Корсунь-Шевченківський центр дитячої та юнацької творчості ).

III вікова категорія (13 – 15 років):

Антонюк Назар -1 місце (Корсунь-Шевченківська гімназія);

Журавель Максим - 2 місце (Корсунь-Шевченівська школа ЗОШ № 1);

Дурова Ольга – 3 місце (Корсунь-Шевченківський центр дитячої та юнацької творчості );

Кожухар Ірина – 3 місце (Корсунь-Шевченківський центр дитячої та юнацької творчості );

Кравець Вероніка -3 місце (Корсунь-Шевченівська школа ЗОШ № 1).

 

IV вікова категорія (16 – 18 років ):

Пінькас Яна - - 1 місце (Корсунь-Шевченівська ЗОШ № 5);

Швайгер Артем - 2 місце (Корсунь-Шевченківський ліцей);

У номінації « Вокал » переможцями стали:

І вікова категорія (7 – 9 років):

Нікітенко Вікторія - 1 місце (Корсунь-Шевченківський центр дитячої та юнацької творчості );

Согутовська Аріна - 3 місце ((Корсунь-Шевченківський центр дитячої та юнацької творчості ).

 

II вікова категорія (10 – 12 років):

Група «Цвіт» студії української пісні «Барви Корсуня» - 2 місце (Корсунь-Шевченківський центр дитячої та юнацької творчості ).

III вікова категорія (13 – 15 років):

Мурженко Каріна - 1 місце (Корсунь-Шевченківський центр дитячої та юнацької творчості );

Гурт «Крок» (у складі Мурженко Каріни, Дробот Каріни, Данилюка Олега і Маліцького Руслана ) - 1 місце (Корсунь-Шевченківський центр дитячої та юнацької творчості );

Філоненко Наталія - 2 місце (Корсунь-Шевченківський ліцей);

Тепленко Римма – 3 місце (Корсунь-Шевченківський центр дитячої та юнацької творчості ).

 

Володарями Гран –Прі фестивалю-конкурсу стали дует «Сестри»

 у складі Валентини Гринюк і Тамари Вінглевської.

Дякуємо нашим талантам за активну участь у фестивалі!



« повернутися до списку новин