Відділ освіти Корсунь-Шевченківської Районної Державної Адміністрації

Конкурс на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр»

Корсунь-Шевченківська районна рада оголошує конкурс на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр» Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області, яка розташовуватиметься за адресою: 19402, Україна, Черкаська область, місто Корсунь-Шевченківський, вулиця Академіка Захаренка, 2.

Умови оплати праці передбачено Постановою КМУ від 30.08.2002 р. №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки  розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери». Відповідно до штатного розпису посадовий оклад становить 4546,00 грн.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора комунальної установи «Корсунь-Шевченківський інклюзивно-ресурсний центр»:

- вища освіта за освітнім ступенем магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;

- стаж роботи не менше п’яти років за фахом;

- знання Конституції України, законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах», «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр»;

- володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми;

- вільне володіння державною мовою, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

     Особам, які бажають взяти участь у конкурсі та відповідають вищевказаним кваліфікаційним вимогам, слід подати такі документи:

- копію паспорта громадянина України;

- письмову заяву про участь у конкурсі до якої додається резюме у довільній формі;

- особистий листок з обліку кадрів, фото 3х4;

- копію документа про вищу освіту;

- копію трудової книжки, що засвідчує досвід роботи;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

- інші документи, які, на думку претендента, підтверджують його професійні чи моральні якості.


     Документи для участі в конкурсі подаються особисто або поштою у строк не раніше ніж 20 та не більше 30 календарних днів з дня оприлюднення  оголошення за адресою: 19402, Черкаська область, м.Корсунь-Шевченківський, вул.Героїв Майдану,9,  Корсунь-Шевченківська районна рада.

   Конкурсний відбір проводиться  в приміщенні Корсунь-Шевченківської районної ради 9 листопада 2018 року. Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.

   За додатковою інформацією звертатись за тел.2-39-66 до секретаря конкурсної комісії Бабенка Василя Михайловича або електронну адресу районної ради kors-rada@bigmir.net

 

 

Опубліковано 4 жовтня 2018 року