Відділ освіти, молоді та спорту Корсунь - Шевченківської міської ради

Новорічна композиція

 З метою розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнівської молоді, популяризації заходів бережливого ставлення до природи, формування практичних умінь та навичок з виготовлення композицій, що символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику і символіку,  11 грудня 2020 року проходила виставка-конкурс дитячих виробів «Новорічна композиція».   

       Всього учнівськими колективами  представлено 34 роботи: 20 робіт із 6 закладів загальної середньої освіти (ЗОШ № 1, ЗОШ № 2, ЗОШ № 5, гімназії, Гарбузинського, Зарічанського навчально-виховних комплексів),  14 робіт гуртківців районного центру дитячої та юнацької творчості.

Вітаємо переможців районного конкурсу «Новорічна композиція»!!!

                                                            І місце

- Бондаренко Євгенія, ЗОШ № 1, новорічна композиція «Merry Christmas»;

- Пащенко Дарія, ЗОШ № 1, композиція «Стилізована ялинка»;

- Філоненко Анна,  Моргун Вероніка,  РЦДЮТ,  гурток «Моделювання іграшок-сувенірів», композиція  «Чарівний різдвяний ліхтар», керівник гуртка Топчій О.М.;

- Учнівський колектив 11 класу, Гарбузинський НВК , новорічна композиція «Веселих свят», керівник Собченко Т.В.;

- Іванова Анастасія, гімназія, «Казковий будинок», керівник Ладнова Ю.В.;

- Жерепа Анна, РЦДЮТ, гурток «Умілі рученята», композиція «Резиденція Діда Мороза», керівник гуртка Карпенко О.В.;

- Філоненко Софія, РЦДЮТ, гурток «Палітра», новорічна композиція «Чекайте, я уже в дорозі», керівник гуртка Дуженко М.В.;

- Дейнека Інна, Коваленко Максим, РЦДЮТ, гурток «Диво скринька» новорічна композиція «У гостях у новорічних гномів», керівник Попик В.В.;

- Корчака Юлія, РЦДЮТ, гурток «Чарівна намистинка», «Різдвяний віночок», керівник гуртка Лісова Л.Й.;

- Руденко Софія, ЗОШ № 5, новорічна композиція «Новорічна ніч», класний керівник Білоущенко О.Б.;

- Данилюк Вадим, ЗОШ № 2,  новорічна композиція «Ялинка гірляндами сяє», класний керівник Курінна Г.В.

                                                           ІІ місце

- Степаненко Даня, ЗОШ № 1, «Стилізована новорічна ялинка»;

- учнівський колектив 9-А класу, ЗОШ № 1, новорічна композиція «Святковий настрій»;

- Марчик Діана, РЦДЮТ, гурток «Світ рукоділля», композиція «Символ -2021», керівник гуртка Керакеша О.В.;

- Яценко Дарія, гімназія, композиція «Новорічний віночок», класний керівник Карплюк А.С.;

- Мальченко Наталія, РЦДЮТ, гурток «Палітра», композиція «Новорічний оберіг», керівник гуртка Дуженко М.В.;

- Зубко Олександра, гімназія, композиція « Зимова хатинка», класний керівник Погрібняк Л.В.;

- Гусак Валерія, Хельменко Анастасія, РЦДЮТ, гурток «Лікарські рослини», композиція «Різдво. Казкова ніч», керівник гуртка Мартинова В.Ю.;

- Пилюченко Богдан, ЗОШ № 5, композиція «Новорічний будинок», керівник Гнатченко М.М.;

- Сісьомка Максим, ЗОШ № 2, «Різдвяний віночок», класний керівник Кошелюк В.А.;

                                                          ІІІ місце

- Тищенко Діана, РЦДЮТ, гурток «Умілі рученята», стилізована ялинка «Лісова красуня», керівник гуртка Карпенко О.В.;

- Німак Катерина, Зарічанський НВК, композиція «Зимова фантазія», керівник Марценюк-Масюк Н.М.

   

 



« повернутися до списку новин