A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Корсунь-Шевченківської міської ради

Обласний літературно-мистецький конкурс «Роду криниця віща»

Дата: 21.04.2021 09:36
Кількість переглядів: 29

Обласний літературно-мистецький конкурс

«Роду криниця віща»

Шевченківський національний заповідник спільно із Черкаською обласною організацією Національної спілки письменників України, Черкаською обласною організацією Національної Спілки художників України,Черкаським обласним управлінням освіти, КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради»проводить щорічний літературно-мистецький конкурс«Роду криниця віща»з метою виявлення і підтримки літературно- та художньо обдарованих учнів і студентської молоді,виховання в них любови і поваги до свого роду,  рідної землі своїх батьків і пращурів,інтересу до пізнання родинних звичаїв і традицій.

Цьогоріч літературно-мистецький конкурсоголошується з 15 лютого і проводиться у двох секціях: «Літературна творчість» та «Рід і родина – очима юних художників».

Прийом робіт на конкурс закінчується 1 травня. Вручення нагород переможцям відбудеться на Тарасовій горі в м. Каневі 15травняв рамках відзначенняДня матері та Міжнародного дня сім’ї.

Для участі в конкурсі допускаються школярі та студенти. Можна надсилати  поетичні та прозові твори (вірші, оповідання, новели, есе, казки) і малярські роботи, у яких мистецьки осмислено власне бачення ролі родинної основи у формуванні духовно цілісної особистості, зокрема ролі у цьому процесі батька-матері, діда-баби, пращурів із їхніми родовими моральними законами; проблеми втрати сімейних цінностей тощо.

Мова творів ? українська.

Разом із творчими роботами просимо надіслати:

  1. Коротку біографічну довідку, вказавши прізвище, ім’я та по-батькові автора, рік народження;
  2. Домашню адресу, електронну адресу та номер телефону;
  3. Назву навчального закладу й курс або клас;
  4. Перелік раніше опублікованих творів (якщо є такі);
  5. Інформацію про відвідування літературних гуртків,мистецьких шкіл, а також прізвище, ім’я та по-батькові їхніх керівників;
  6. Інформацію подавати в електронному вигляді на адресу: trunok.kovalenko@ukr.net(із зазначенням:«Конкурс «Роду криниця віща»).

Переможці отримають дипломи, грамоти, пам’ятні подарунки. Кращі твори будуть надруковані в часописі Черкаської НСПУ «Холодний Яр» та видані окремою збіркою,проілюстрованою кращими роботами юних художників.

Телефони для довідок: 0964999600, 0962836665, (0472) 377354, (0236) 32368

Конкурсна комісія


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень