Відділ освіти, молоді та спорту Корсунь - Шевченківської міської ради

Вітаємо пережців олімпіад з біології та математики

   Вітаємо переможців олімпіади з математики!!!

6 клас:

І місце – Кобко Святослав, ЗОШ № 2, вчителька Курінна Г.В.;

ІІ місце – Мачула Поліна, ЗОШ № 5, вчителька Царенко О.В.;

ІІІ місце – Проценко Роза, ЗОШ № 1,  вчителька Шпилько Т.В.;              

                  Лазур Дарина, Гарбузинський НВК, вчителька Кияниця О.І.;

7 клас:

І – Виборнов Артем, ЗОШ № 5, вчителька Царенко О.В.;

ІІ – Брус Роман, гімназія, вчитель Калініченко О.В.;

ІІІ – Коцюбенко Ілля, ЗОШ № 1, вчителька Шпилько Т.В.;      

8 клас

І – Семененко Микола, ЗОШ № 5, вчителька Степанова Т.М.;

ІІ – Яценко Анастасія, ліцей, вчителька Шершнєва О.О.;

ІІІ – Зозуля Софія,  ліцей, вчитель Шершнєв В.В.; 

9 клас:  

І – Косенко Анна, гімназія, вчителька Сердюк Л.В.;

ІІ – Киливник Олександра, ліцей, вчителька Шершнєва О.О.;

ІІІ – Семенко Дарія, ліцей, вчителька Шершнєва О.О.;

        Панфілович Артем, ЗОШ № 1, вчитель Колісниченко В.М.;

10 клас:

І – Швецова Анна, ЗОШ № 1, вчитель Колісниченко В.М.;

ІІ – Бондар Єва, ЗОШ № 2, вчителька Дахно Н.А.;

ІІІ – Оборін Михайло, гімназія вчитель Калініченко О.В.;

11 клас:

І – Каленіков Олександр, ліцей, вчителька Шершнєва О.О.;

ІІ – Бабенко Артем, гімназія, вчитель Калініченко О.В.;

       Дзвонковська Олександра, ЗОШ № 2, вчителька Дахно Н.А.;

ІІІ – Мельник Михайло, ліцей, вчителька Шершнєва О.О.

Вітаємо переможців олімпіади з біології!!!

8 клас

ІІ – Ткач Артем, Гарбузинський НВК, вчителька Стрілець Т.І;

ІІІ – Логвиненко Юлія,  ЗОШ № 1, вчителька Харитонова О.Ю.; 

9 клас:  

ІІ – Обуховська Олександра, ЗОШ № 1, вчителька Бондар В.В.;

ІІІ – Грищенко Анастасія, ЗОШ № 1, вчителька Бондар В.В.;

10 клас:

І – Нех Антон, ЗОШ № 5, вчитель Лавренчук Л.В.;

ІІ – Бондар Єва, ЗОШ № 2, вчителька Сідаченко О.В.;

ІІІ – Гончар Тетяна, ліцей, вчителька Саєнко Н.В.;

11 клас:

І – Кравченко Анастасія, Гарбузинський НВК, вчителька Стрілець Т.І.;

ІІ – Коваленко Анна, ліцей, вчителька Саєнко Н.В.;

       Захарченко Дарина, ЗОШ № 5, вчитель Лавренчук Л.В.;

ІІІ – Семирякіна Валерія, ліцей, вчителька Саєнко Н.В.

 

 

 

 



« повернутися до списку новин