Відділ освіти, молоді та спорту Корсунь - Шевченківської міської ради

Огляд-конкурс читців "Барви рідної мови"

З 16 по 25 березня відбувся дистанційний огляд-конкурс читців «Барви рідної мови», присвячений  207 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

   У конкурсі взяли участь 55 учасників закладів  дошкільної, загальної середньої  та позашкільної освіти з п’яти номінацій:  «З Кобзарем у серці», «Лесине священне Слово»,   «Ліричні струни душі», «Ми – майбутнє України»,  «Ми – маленькі українці».

           Вітаємо переможців та призерів Конкурсу! Дякуємо наставникам за результативну підготовку учасників до Конкурсу.

  І місця

  1. Крохмаль Олександра (ЗДО «Зірочка», вихователі Кириченко Т.Я., Задніпряна Н.В.), номінація «Ми – маленькі українці»;
  2. Мороз Діана (ЗСШ №5, вч. Білоущенко О.Б.), номінація « Ми – майбутнє України»;
  3. Козодой Анна  (ЗСШ № 5, вч. Федосій Л.В.), номінація « Кобзарем у серці»;
  4. Міняйло Костянтин (ЗОШ №2, вч. Бойко Г.К.), номінація» З Кобзарем у серці»;
  5. Дерій Григорій, Томіленко Олеся ( гімназія, вч. Ведмідь І.Г.), номінація «Лесине Священне Слово»;
  6. Собченко Лілія, Матвєєва Анастасія,  Сисенко Аліна ( Гарбузинський НВК, вч. Слюсаренко Л.В.), номінація «Ліричні струни душі».

ІІ місця

  1.  Короленко Марія (ЗДО «Сонечко», вих.Дорошенко С.В.), номінація «Ми – маленькі українці»;
  2. Панченко Рустам ( ЗДО «Світлячок», вих.. Клименко А.В.), номінація «Ми – маленькі українці»;
  3. Богуш Ярослав (дошкільна група Гарбузинського НВК, вих.Коровник  А.В.), номінація «Ми – маленькі українці»;
  4. Березова Аміна ( ЗДО «Зірочка», вих.. Кириченко Т.Я., Задніпряна  Н.В.), номінація «Ми –маленькі українці»;                                         
  5. Павленко Анастасія (ЗОШ № 1, вч. Панасюк А.А.),номінація «Ми – майбутнє України);
  6. Музиченко Марина  (ЗСШ № 5, вч. Білоущенко О.Б.), номінація «Ми –майбутнє України»;
  7. Мурженко Анастасія (ЗОШ №1, вч. Гнатченко Л.А.), номінація «З Кобзарем у серці»;
  8. Козодой Анна, Стріленко Діана ( ЗСШ № 5, вч. Федосій Л.В.), номінація «З Кобзарем у серці»;
  9. Костенко Вікторія (ЗОШ №2, вч. Погорєла Н.О.) , номінація « Лесине священне Слово»;
  10. Мельник Вікторія (ЗОШ №2, вч. Бойко Г.К.), номінація «Лесине священне Слово»;
  11. Маляренко Алла (ЗОШ №1, вч. Резніченко Л.В.), номінація «Ліричні струни душі»;
  12. Журавель Максим (ЗОШ №1, вч. Бондаренко Т.Л.), номінація « Ліричні струни душі».

ІІІ місця

1.Товстоганова Серафима (дошкільна група Гарбузинського НВК, вих. Коровник А.В.),  номінація « Ми – маленькі українці»;

2. Пампущенко Олександра (ЗДО «Зірочка», вих.. Кириченко Т.Я., Задніпряна  Т.Я.),  номінація «Ми – маленькі українці»;

3.Кириченко Вероніка (ЗДО «Зірочка», вих.Кириченко Т.Я., Задніпряна  Н.В.), номінація «Ми – маленькі українці»;

4.Дударенко Софія (ЗДО «Зірочка», вих..Макаревич І.А., Васіцька Т.П.), номінація «Ми – маленькі українці»;

5. Ляшик Анжеліка (ЗДО «Дружба, вих..Ляшик Л.О.), номінація «Ми – маленькі українці»;

6. Мороз Ясміна (ЗОШ №1, вч. Довгопола І.П.), номінація «Ми – майбутнє України»;

7. Щербань Поліна (ЗОШ № 1, вч. Черненко Т.А.), номінація « Ми –майбутнє України»;

8. Боліла Аріна ( ЗОШ №1, вч. Черненко Т.А.), номінація « Ми – майбутнє України»;

 9.Луценко Анна ( ЗСШ № 5, вч.Риженко О.М.), номінація « Ми – майбутнє України»;

10.  Бондаренко Дарія (ЗОШ № 1, вч. Гнатченко Л.А.,), номінація « З Кобзарем у серці»;

11.Чаленко Поліна (ліцей, вч. Безпала Н.В.), номінація «Лесине священне Слово»;

12.Білоус Галина (Моринський ліцей, вч. Чорновіл Л.Д.), номінація «Ліричні струни душі»;

13.Софієнко Аліна (ЗОШ №1, вч. Гнатченко Л.А.), номінація «Ліричні струни душі».

 

 



« повернутися до списку новин