Відділ освіти, молоді та спорту Корсунь-Шевченківської міської ради

Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

30 січня у музейній залі РЦДЮТ відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи «Пріоритетні напрямки оновлення освіти в контексті нового Закону України «Про освіту». Нарада проходила за участі методистів РМК С.В. Давиденко, О.В. Левандовської, Л.А. Давиденко.

      На нараді розглядалися питання щодо впровадження Закону України «Про освіту», про атестацію педагогічних працівників,  про формування в учнів навичок ХХІ століття, про впровадження інновацій у навчально-виховний процес, про підготовку вчителів 1 класу  закладів загальної середньої освіти до роботи у Новій українській школі, про використання в освітньому процесі завдань Програми міжнародного оцінювання учнів (РІSA).

      

Разом з тим заступники директорів були учасниками вебінару Київського регіонального центру оцінювання якості освіти щодо порядку реєстрації випускників 11 класів закладів загальної середньої освіти на ЗНО.

 

     

 

Також проаналізовано підсумки проведення районних предметних олімпіад та районного етапу конкурсу-захисту МАН в 2017-2018 навчальному році, розглянуто питання про проведення виставки педагогічних технологій «Освіта Корсунщини – 2018» та конкурсу цифрових ресурсів.« повернутися до списку новин