A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Корсунь-Шевченківської міської ради

Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика ! 

Дата: 22.11.2021 15:08
Кількість переглядів: 21

Переможці Міжнародного конкурсу з української мови

                                        імені Петра Яцика  

                                                   3 клас

ІІ місце -  Саєнко Ніка, учениця   гімназії, вчителька Суниця Н.В.,                                                                                                                           

ІІІ місцеСавранська Рената, учениця гімназії, вчителька Суниця Н.В.

                                                      4 клас

І місце – Марчик Євгеній, учень ЗОШ №1, учителька Черненко  Т.А.,

ІІ місце – Перехрест Вікторія, учениця ЗСШ № 5, учителька Риженко О.М.,

                 Тімофєєва  Вероніка, учениця гімназії, вчителька Карплюк А.С.;

                 Боліла Аріна, учениця ЗОШ №1, учителька Черненко Т.А.;

ІІІ місце – Гордієнко Юлія, учениця  ЗОШ №2, вчителька Кошелюк Ю.С.;

                  Хлистун Жасміна, учениця ЗОШ №1, вчителька Кодола Л.П.

                                                          5 клас

І місце –   Терещук Віталіна, учениця гімназії, вчителька Савченко Л.П.;

ІІ  місце – Шкаланді Анастасія, учениця ЗОШ № 2, вчителька Бойко Г.К.;

ІІІ місце – Завертайло Вікторія, учениця Гарбузинського НВК, вчителька 

                    Горшкова В.І.;

                   Семененко Михайло, учень ЗСШ № 5, учителька Федосій Л.В.;

                   Дяченко Дарія , учениця гімназії,  вчителька Савченко Л.П.;

                   Самойлик Денис, учень гімназії, вчителька  Савченко Л.П.;

                                                          6 клас

ІІІ місце -  Антоненко Поліна, учениця ЗОШ №1, учителька Боліла Г.М.;

                  Лисенко Олександр, учень гімназії, вчителька Ведмідь І.Г.

                                                           7 клас

ІІІ місце – Лисенко Людмила,учениця Моринського ліцею з дошкільною 

                  групою, вчителька Чорновіл Л.Д.

                                                                  8 клас

ІІ місце – Вовченко Артур, учень гімназії, вчителька Ведмідь І.Г.;

ІІІ місце – Дрозд Віталіна, учениця ЗОШ №1, учителька Новак Н.В.;

                   Заболотня Дарія, учениця   ліцею, учителька  Щербина Л.І. ;                                  

                                                                   9 клас

ІІІ місце – Покатілова Анна, учениця гімназії, вчителька Ведмідь І.Г.

                                                                  10 клас

ІІІ місце – Новохадська Ольга, учениця ЗОШ №1, учителька Боліла Г.М.

                                                                   11 клас

І місце – Решетняк Юлія, учениця гімназії, вчитель Цимбалюк В.В.;

ІІ місце – Бондар Єва-Марія, учениця ЗОШ № 2, вчителька Погорєла Н.О.;

ІІІ місце – Мелешко Аліна, учениця ЗСШ № 5, учителька Дегтерьова Н.Д.;

                  Степаненко Яна,  учениця ліцею, учителька Безпала Н.В.

                     Вітаємо переможців , дякуємо вчителям!

 

               Голова оргкомітету                Ольга ШКРЕБТІЙ      


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень