A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Корсунь-Шевченківської міської ради

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад!

Дата: 29.11.2021 15:34
Кількість переглядів: 21

Переможець  ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з екології

ІІІ місце – Вовкотруб Вероніка, учениця 11 класу Корсунь-Шевченківського ліцею (вчителька Саєнко Н.В.);

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії

10 клас

І місце – Зубко Максим, учень ліцею (вчитель Вірченко О.Ю.);

ІІ місце – Сокол Роман, учень ліцею (вчитель Вірченко О.Ю.);

                 Панфілович Артем, учень ЗОШ № 1 (вчитель Антонов Д.В.);

ІІІ місце – Киливник Олександра, учениця ліцею (вчитель Вірченко О.Ю.);

                                                           11 клас

І місце – Барамігін Михайло, учень ліцею (вчитель Вірченко О.Ю.);

ІІ місце – Шаблій Віктор, учень ліцею (вчитель Вірченко О.Ю.);

ІІІ місце – Селянко Дарина, учениця ліцею (вчитель Вірченко О.Ю.);

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

                                                            6 клас

І місце – Матвієнко Анастасія, учениця гімназії (вчителька Сердюк Л.В.);

ІІ місце – Судакова Марія, учениця гімназії (вчителька Сердюк Л.В.);

ІІІ місце – Шкребтій Софія, учениця Гарбузинського НВК,  (вчителька Кияниця О.І.);

                                                              7 клас

ІІ місце – Кобко Святослав, учень ЗОШ № 2 (вчителька Курінна Г.В.);

ІІІ місце – Дробот Олексій, учень гімназії (вчитель Калініченко О.В.);

 

                                                             8 клас

І місце – Брус Роман, учень гімназії (вчитель Калініченко О.В.);

ІІ місце – Отземок Анастасія, учениця ліцею (вчитель Шершнєв В.В.);

                 Цьопа Артем, учень ліцею (вчитель Шершнєв В.В.);

ІІІ місце – Виборнов Артем, учень ЗСШ № 5 (вчителька Царенко О.В.);

                                                           9 клас

І місце – Семененко Микола, учень ЗСШ № 5 (вчителька Степанова Т.М.);

ІІ місце – Пуляєв Артур, учень гімназії (вчитель Калініченко О.В.);

ІІІ місце – Зозуля Софія, учениця ліцею (вчителька Шершнєва О.О.);

                  Яценко Анастасія, учениця ліцею (вчителька Шершнєва О.О.);

                                                         10 клас

ІІ місце – Киливник Олександра, учениця ліцею (вчителька Шершнєва О.О.);

                                                         11 клас

І місце – Швецова Анна, учениця ЗОШ № 1 (вчитель Колісниченко В.М.);

ІІ місце – Оборін Михайло, учень ліцею (вчителька  Шершнєва О.О.);

ІІІ місце – Селянко Дарина, учениця ліцею (вчителька Шершнєва О.О.);

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень