A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Корсунь-Шевченківської міської ради

Вітаємо переможців ІІ етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 18.12.2023 09:35
Кількість переглядів: 116

3 клас

ІІ місце – Ярошенко Еріка, учениця Корсунь-Шевченківської гімназії (учителька Бабенко С.В.);

ІІІ місце – Парфененко Поліна, учениця Корсунь-Шевченківської гімназії (учителька Ладнова Ю.В.);

Дударенко Софія, учениця Корсунь-Шевченківської гімназії (учителька Ладнова Ю.В.);

Затулій Лада, учениця Корсунь-Шевченківської загальноосвітньої школи № 1 (учителька Павлова О.О.);

Батог Вероніка, учениця Корсунь-Шевченківської гімназії № 2 з початковою школою  (учителька Небилиця О.Д.).

5 клас

ІІ місце – Савранська Рената, учениця Корсунь-Шевченківської гімназії (учителька Ведмідь І.Г.);

Бєліков Олександр, учень Корсунь-Шевченківської гімназії (учителька Ведмідь І.Г.);

ІІІ місце – Нешко Владислав, учень Корсунь-Шевченківської гімназії № 5 з початковою школою (учителька Федосій Л.В.);

Стародуб Поліна, учениця Корсунь-Шевченківської гімназії № 2 з початковою школою (учителька Погорєла Н.О.);

Саєнко Ніка,  учениця Корсунь-Шевченківської гімназії (учителька Ведмідь І.Г.).

6 клас

І місце – Марчик Євген, учень Корсунь-Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 (учителька Боліла Г.М.);

ІІ місце – Криволап Ярослав, учень Корсунь-Шевченківської гімназії № 5 з початковою школою (учителька Федосій Л.В.);

Одноволик Святослав,  учень Корсунь-Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 (учителька Боліла Г.М.);

Хлистун Жасміна, учениця учениця Корсунь-Шевченківської гімназії № 2 з початковою школою (учителька Погорєла Н.О.);

ІІІ місце – Тімофєєва Вероніка, учениця Корсунь-Шевченківської гімназії (учителька Савченко Л.П.).

7 клас

ІІІ місце – Тригубова Анна, учениця Корсунь-Шевченківської гімназії (учителька Ведмідь І.Г.);

Тимошенко Анастасія, учениця Корсунь-Шевченківської гімназії (учителька Ведмідь І.Г.).

8 клас

ІІІ місце –  Шкребтій Софія, учениця Гарбузинської гімназії з початковою школою та дошкільним підрозділом  (учителька Горшкова В.В.).

9 клас

ІІ місце – Бєлікова Катерина, учениця корсунь-Шевченківської гімназії (учителька Савченко Л.П.).

10 клас

І місце – Вовченко Артур, учень Корсунь-Шевченківської гімназії (учителька Ведмідь І.Г.);

ІІ місце –  Швайка Вікторія, учениця Корсунь-Шевченківської ЗОШ № 1 (учителька Боліла Г.М.);

ІІІ місце – Стріленко Діана, учениця Корсунь-Шевченківського ліцею (учителька Щербина Л.І.).

11 клас

ІІІ місце –  Зозуля Софія, учениця Корсунь-Шевченківського ліцею (учителька Щербина Л.І.).

Щиро дякуємо учням та педагогам за підготовку до конкурсу!

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень