A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Корсунь-Шевченківської міської ради

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ, ТЕХНОЛОГІЙ

Дата: 25.12.2023 09:56
Кількість переглядів: 39

ОБСЛУГОВУЮЧІ ВИДИ ПРАЦІ

 

8 КЛАС

 ІІІ місце

Рабоволенко Анна, учениця Корсунь-Шевченківської гімназії № 5 з початковою школою, вчителька Папуша Марина Миколаївна;

9 КЛАС

ІІ місце

Проценко Роза, учениця Корсунь-Шевченківської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 1, вчителька Любко Ольга Анатоліївна;

 

11 КЛАС

                                                                  ІІ місце

Чорновол Марина, учениця Корсунь-Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, вчителька Любко Ольга Анатоліївна;

 

 

ТЕХНІЧНІ ВИДИ ПРАЦІ

8 КЛАС

                                                                 ІІ місце

Довгополий Єгор, учень Корсунь-Шевченківської гімназії № 2 з початковою школою, вчитель Данільченко Ігор Георгійович;

 

9 КЛАС

                                                                ІІІ місце

Кукла Назар, учень Моринської гімназії з початковою школою та дошкільним підрозділом, вчитель  Чорновіл Леонід Володимирович;

 

10 КЛАС 

                                                                 ІІ місце

Бараннік Гліб,  учень Корсунь-Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, вчитель Двірний Юрій Олександрович;         

 

                                                                                              ІІІ місце

Грунський Владислав, учень Корсунь-Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, вчитель Двірний Юрій Олександрович;         

 

Дякуємо учням та вчителям за підготовку до олімпіади!!!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень