Відділ освіти, молоді та спорту Корсунь-Шевченківської міської ради

Новини

Реалізація німецько-українського проекту «Втеча та вигнання»

Дата створення: 11:32 13.09.2018

 13 вересня 2018 року в приміщенні районного центру дитячої та юнацької творчості  в рамках проекту «Втеча та вигнання», який реалізується відповідно до програми «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді»   відбулася презентація  робіт  учнів Корсунь-Шевченківської гімназії та гімназії імені Отто Гана з міста-побратима Гіфгорна (Німеччина). Учні гімназій досліджували архівні документи у фондах Корсунь-Шевченківського історико-культурного заповідника з питань Корсунь-Шевченківської битви, заглиблювались в історію двох міст-побратимів, ділилися думками та враженнями про події минулого та сьогодення.  

GO Camp продовжується…

Дата створення: 16:09 12.09.2018

  В рамках реалізації проекту GO Camp After School Activities  до Корсунь-Шевченківської гімназії завітав волонтер із Єгипту Абдельрахман Елгхаріб з програмою “Innovation and entrepreneurial culture” для старшокласників. Співпраця з волонтером сприяє підвищенню мотивації  до вивчення іноземних мов,  подоланню мовного бар’єру,  удосконаленню розмовної  англійської мови.   

Німецько-українські зустрічі молоді

Дата створення: 09:22 12.09.2018

10, 11 вересня в Заповіднику відбулась низка заходів у рамках проекту «Втеча та вигнання», який реалізується відповідно до програми «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді» фонду «EVZ» (Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє».)

Олімпійський тиждень в закладах освіти

Дата створення: 12:51 10.09.2018

Олімпійський тиждень в закладах освіти розпочався традиційним святкуванням Дня фізичної культури і спорту. Заходи відбувалися 8 вересня у спортивній залі загальноосвітньої школи № 2 за підтримки районної державної адміністрації та районної ради. В ході свята між учнями   закладів  освіти та вихованцями дитячо-юнацької спортивної школи проходили змагання з різних видів спорту (футбол, баскетбол, армреслінг, дартс та ін..).    Заступник голови райдержадміністрації Ващенко О.М. нагородив переможців дипломами районної державної адміністрації та районної ради.

Освітяни Корсунщини зібралися на щорічну серпневу конференцію

Дата створення: 11:13 31.08.2018

Традиційно напередодні початку нового навчального року для педагогічної спільноти Корсунщини  проведено районну серпневу конференцію.

Колегія відділу освіти та нарада керівників закладів загальної середньої освіти

Дата створення: 16:35 30.08.2018

29 серпня 2018 року в приміщенні районного центру дитячої та юнацької творчості відбулася колегія відділу освіти.

Вітання

Дата створення: 15:22 25.05.2018