Відділ освіти Корсунь-Шевченківської Районної Державної Адміністрації

Новини

Козацькі забави

Дата створення: 14:36 12.10.2018

 12 жовтня 2018 року  на площі біля  районного будинку  культури  відбулося  відкриття   арт - фестивалю  «Покровське коло», під час якого проведено  «Козацькі  забави». Змагання між учнівськими командами розпочалися  показовим виступом юних каратистів дитячо-юнацької спортивної школи. Стройову виправку показали   команди «Добродар» та «Гайдамаки» Корсунь-Шевченківської гімназії  і міської школи № 1, учнівські колективи цих закладів також взяли участь в спортивних змаганнях, де продемонстрували свою силу, витримку, спритність та витривалість. За рішенням журі обидві команди визнано переможцями та нагороджено подарунками.

Наша допомога українським захисникам

Дата створення: 15:18 09.10.2018

Всі заклади загальної та дошкільної освіти району долучилися до благодійної акції "Наша допомога українським захисникам", яка проходила з 1 до 8 жовтня 2018 року. Листи, обереги, одяг та продуктові набори, які підготували діти, будуть відправлені нашим захисникам  в зону АТО та госпіталі до 14 жовтня 2018 року

ВІТАННЯ!!!

Дата створення: 08:48 04.10.2018

День працівників освіти

Дата створення: 15:51 03.10.2018

Щорічно в Україні у першу неділю жовтня своє професійне свято відзначають працівники освіти. Так, напередодні Дня працівників освіти, 3 жовтня 2018 року у районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулися урочистості та святковий концерт, на яких вшановували педагогів. Працівників освітньої галузі району привітали голова  районної державної адміністрації Василь Клименко, голова  районної ради Валерій Заболотній, заступник голови міської ради Ольга Шевчук, начальник відділу освіти Оксана Грушевська, голова районної організації Профспілки Валентина  Кузьміна. Зі сцени лунали слова вдячності вчителям, вихователям, керівникам закладів освіти, талановитим новаторам і ветеранам праці – усім представникам педагогічної спільноти краю, за їх творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність, турботу про молоде покоління і безкорисливе добро, яке вони віддають і віддавали дітям.

Реалізація німецько-українського проекту «Втеча та вигнання»

Дата створення: 11:32 13.09.2018

 13 вересня 2018 року в приміщенні районного центру дитячої та юнацької творчості  в рамках проекту «Втеча та вигнання», який реалізується відповідно до програми «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді»   відбулася презентація  робіт  учнів Корсунь-Шевченківської гімназії та гімназії імені Отто Гана з міста-побратима Гіфгорна (Німеччина). Учні гімназій досліджували архівні документи у фондах Корсунь-Шевченківського історико-культурного заповідника з питань Корсунь-Шевченківської битви, заглиблювались в історію двох міст-побратимів, ділилися думками та враженнями про події минулого та сьогодення.  

GO Camp продовжується…

Дата створення: 16:09 12.09.2018

  В рамках реалізації проекту GO Camp After School Activities  до Корсунь-Шевченківської гімназії завітав волонтер із Єгипту Абдельрахман Елгхаріб з програмою “Innovation and entrepreneurial culture” для старшокласників. Співпраця з волонтером сприяє підвищенню мотивації  до вивчення іноземних мов,  подоланню мовного бар’єру,  удосконаленню розмовної  англійської мови.   

Німецько-українські зустрічі молоді

Дата створення: 09:22 12.09.2018

10, 11 вересня в Заповіднику відбулась низка заходів у рамках проекту «Втеча та вигнання», який реалізується відповідно до програми «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді» фонду «EVZ» (Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє».)